Tunniplaan

Saal 1

15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ESMASPÄEV
ПОНЕДЕЛЬНИК
DANCE MIX I
16:00 - 17:30
Esindusgrupp<br/>(14-17 a.)

Treener: Laura Vasilevskaya, Dmitri Issajev E: 16:00 - 17:30 K: 16:00 - 17:30 R: 16:00 - 17:30

DANCE MIX II
17:30 - 18:30
Kõik<br/>(8-10 a.)

Treener: Laura Vasilevskaya, Dmitri Issajev E: 17:30 - 18:30 K: 17:30 - 18:30 R: 17:30 - 18:30

HIP-HOP I
18:30 - 19:30
Kõik<br/>(8-12 a.)

Treener: Igor Kudrin E: 18:30 - 19:30 K: 18:30 - 19:30R: 18:30 - 19:30

K-POP I
19:30 - 20:30
Edasijõudnud<br/>(13-17 a.)

Treener: Alissa Guevskaja E: 19:30 - 20:30 K: 19:30 - 20:30 R: 19:30 - 20:30

TEISIPÄEV
ВТОРНИК
DANCE MIX III
16:00 - 17:00
Kõik<br/>(8-12 a.)

Treener: Laura Vasilevskaya T: 16:00 - 17:00 N: 16:00 - 17:00

BREAK DANCE I
17:00 - 18:00
Kõik<br/>(8-12 a.)

Treener: Deniss Urmaker T: 17:00 - 18:00 N: 17:00 - 18:00

BREAK DANCE II
18:00 - 19:00
Kõik<br/>(al. 13 a.)

Treener: Deniss Urmaker T: 18:00 - 19:00 N: 18:00 - 19:00

BRONEERITUD
19:00 - 21:00

KOLMAPÄEV
СРЕДА
DANCE MIX I
16:00 - 17:30
Esindusgrupp<br/>(14-17 a.)

Treener: Laura Vasilevskaya, Dmitri Issajev E: 16:00 - 17:30 K: 16:00 - 17:30 R: 16:00 - 17:30

DANCE MIX II
17:30 - 18:30
Kõik<br/>(8-10 a.)

Treener: Laura Vasilevskaya, Dmitri Issajev E: 17:30 - 18:30 K: 17:30 - 18:30 R: 17:30 - 18:30

HIP-HOP I
18:30 - 19:30
Kõik<br/>(8-12 a.)

Treener: Igor Kudrin E: 18:30 - 19:30 K: 18:30 - 19:30R: 18:30 - 19:30

K-POP I
19:30 - 20:30
Edasijõudnud<br/>(13-17 a.)

Treener: Alissa Guevskaja E: 19:30 - 20:30 K: 19:30 - 20:30 R: 19:30 - 20:30

NELJAPÄEV
ЧЕТВЕРГ
DANCE MIX III
16:00 - 17:00
Kõik<br/>(8-12 a.)

Treener: Laura Vasilevskaya T: 16:00 - 17:00 N: 16:00 - 17:00

BREAK DANCE I
17:00 - 18:00
Kõik<br/>(8-12 a.)

Treener: Deniss Urmaker T: 17:00 - 18:00 N: 17:00 - 18:00

BREAK DANCE II
18:00 - 19:00
Kõik<br/>(al. 13 a.)

Treener: Deniss Urmaker T: 18:00 - 19:00 N: 18:00 - 19:00

BRONEERITUD
19:00 - 21:00

REEDE
ПЯТНИЦА
DANCE MIX I
16:00 - 17:30
Esindusgrupp<br/>(14-17 a.)

Treener: Laura Vasilevskaya, Dmitri Issajev E: 16:00 - 17:30 K: 16:00 - 17:30 R: 16:00 - 17:30

DANCE MIX II
17:30 - 18:30
Kõik<br/>(8-10 a.)

Treener: Laura Vasilevskaya, Dmitri Issajev E: 17:30 - 18:30 K: 17:30 - 18:30 R: 17:30 - 18:30

HIP-HOP I
18:30 - 19:30
Kõik<br/>(8-12 a.)

Treener: Igor Kudrin E: 18:30 - 19:30 K: 18:30 - 19:30R: 18:30 - 19:30

K-POP I
19:30 - 20:30
Edasijõudnud<br/>(13-17 a.)

Treener: Alissa Guevskaja E: 19:30 - 20:30 K: 19:30 - 20:30 R: 19:30 - 20:30

Saal 2

15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ESMASPÄEV
ПОНЕДЕЛЬНИК
DANCE MIX IV
16:30 - 17:30
Esindusgrupp<br/>(8-10 a.)

Treener: Laura Vasilevskaya, Dmitri Issajev E: 16:30 - 17:30 K: 16:30 - 17:30 R: 16:30 - 17:30

DANCE MIX V
17:30 - 18:30
Kõik<br/>(5-7 a.)

Treener: Laura Vasilevskaya, Dmitri Issajev E: 17:30 - 18:30 K: 17:30 - 18:30 R: 17:30 - 18:30

K-POP II
18:30 - 19:30
Algajad<br/>(13-17 a.)

Treener: Alissa Guevskaja E: 18:30 - 19:30 K: 18:30 - 19:30 R: 18:30 - 19:30

TEISIPÄEV
ВТОРНИК
DANCE MIX VI
17:00 - 18:00
Kõik<br/>(11-13 a.)

Treener: Laura Vasilevskaya T: 17:00 - 18:00 N: 17:00 - 18:00

MUDILASED
18:00 - 18:45
2.5-4 a.

Treener: Marija Tsvetkova Т: 18:00 - 18:45 N: 18:00 - 18:45

HIP-HOP II
18:45 - 19:45
Kõik<br/>(5-7 a.)

Treener: Igor Kudrin Т: 18:45 - 19:45 N: 18:45 - 19:45

KOLMAPÄEV
СРЕДА
DANCE MIX IV
16:30 - 17:30
Esindusgrupp<br/>(8-10 a.)

Treener: Laura Vasilevskaya, Dmitri Issajev E: 16:30 - 17:30 K: 16:30 - 17:30 R: 16:30 - 17:30

DANCE MIX IV
17:30 - 18:30
Esindusgrupp<br/>(8-10 a.)

Treener: Laura Vasilevskaya, Dmitri Issajev E: 16:30 - 17:30 K: 16:30 - 17:30 R: 16:30 - 17:30

K-POP II
18:30 - 19:30
Algajad<br/>(13-17 a.)

Treener: Alissa Guevskaja E: 18:30 - 19:30 K: 18:30 - 19:30 R: 18:30 - 19:30

NELJAPÄEV
ЧЕТВЕРГ
DANCE MIX VI
17:00 - 18:00
Kõik<br/>(11-13 a.)

Treener: Laura Vasilevskaya T: 17:00 - 18:00 N: 17:00 - 18:00

MUDILASED
18:00 - 18:45
2.5-4 a.

Treener: Marija Tsvetkova Т: 18:00 - 18:45 N: 18:00 - 18:45

HIP-HOP II
18:45 - 19:45
Kõik<br/>(5-7 a.)

Treener: Igor Kudrin Т: 18:45 - 19:45 N: 18:45 - 19:45

REEDE
ПЯТНИЦА
DANCE MIX IV
16:30 - 17:30
Esindusgrupp<br/>(8-10 a.)

Treener: Laura Vasilevskaya, Dmitri Issajev E: 16:30 - 17:30 K: 16:30 - 17:30 R: 16:30 - 17:30

DANCE MIX IV
17:30 - 18:30
Esindusgrupp<br/>(8-10 a.)

Treener: Laura Vasilevskaya, Dmitri Issajev E: 16:30 - 17:30 K: 16:30 - 17:30 R: 16:30 - 17:30

K-POP II
18:30 - 19:30
Algajad<br/>(13-17 a.)

Treener: Alissa Guevskaja E: 18:30 - 19:30 K: 18:30 - 19:30 R: 18:30 - 19:30